Haber

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan’dan Berat Kandili Mesajı

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, Ramazan ayını müjdeleyen Berat Kandili münasebetiyle yayınladığı bildiride Çumra halkının ve tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Başkan Candan; Kurtuluş, mağfiret, rahmet ve mağfiret gecesi olan Berat Gecesi’nin bir tefekkür ve yenilenme gecesi olduğunu vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:

Saygılarımızla; Berat Kandilini, Şaban ayında gerçekleşen rahmet, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının habercisi olan mağfiret gecesinde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Berat gecesi, Peygamberimizin ifadesiyle mağfiret, mağfiret ve nur gecesidir. Yaradan’ın affına sığınarak af dileme imkânı sunan Berat Kandili, insanoğlunun içindeki küskünlük ve dargınlıkları gidermek, harap ettiğimiz ve sahip olduğumuz kalpleri onarmak için de kâfi bir fırsattır. kırık.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Çumralı hemşehrilerimiz olmak üzere ülkemizin ve İslam aleminin Berat Kandilini tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, rahmet ve barış getirmesini niyaz ediyorum. ”
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu