Yaşam

Stil İkonu Programında Ayrılık: Hande Sarıoğlu ile Hakan Akkaya Arasında Tartışma Çıktı

Son günlerin en çok konuşulan moda programlarından biri de Style Icon isimli yarıştı. YouTube’da yayınlanan kaos dolu yarışın heyet üyelerinden Hakan Akkaya ile sunucu Hande Sarıoğlu arasında tartışma çıktı. Son günlerde gündemden düşmeyen Hande Sarıoğlu’nun yaşanan gerginlik sonrası yapımdan ayrıldığı iddia edildi.

Ekranların en çok izlenen yapımları arasında kuşkusuz moda programları da yer alıyor. Yayınlandığı döneme damgasını vuran Bu Tarz Benim adlı yarışmayı eminim duymayan yoktur.

Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Ivana Sert ve Uğurkan Erez’in rol aldığı yapımda kaos hiç bitmedi. Hatta birçok yarışmacının bu yarış sayesinde fark edildiğini söyleyebiliriz.

İzleyicilerin gözlerini bir an olsun ayıramadığı moda programları yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Pek çok yarışmanın devam ettiği dönemde yeni bir üretim başladı.

İlgi gören Style Icon yarışması Kısmetse Olur’un ardından YouTube platformunu mesken tuttu.

Jüri koltuğunda Hakan Akkaya ve Aslıhan Doğan Turan’ın yer aldığı yarış, 27 Şubat Pazartesi günü başladı.

Uğurkan Erez’in de yer aldığı yarışma programının sunuculuğunu son günlerde adından söz ettiren Hande Sarıoğlu yapıyor.

Temiz Dergisi’nde yer alan habere göre maçın ilk günlerinden itibaren Hande Sarıoğlu ile Hakan Akkaya arasında arbede yaşandı.

İddialara göre ikili arasındaki gerilim, Stil İkonu yarışmasının 5. bölümünde tartışmaya dönüştü. Sonların zirve yaptığı karşılaşmanın 5. bölümünün çekimleri sunucusuz devam etti.

Gündem olan arbede haberleriyle ilgili ne Hakan Akkaya ne de Hande Sarıoğlu bir açıklama yapmadı.

Sunucu değişikliğinin yapılmadığı Style Icon yarışmasının delegasyon kadrosunda sevilen isim Ivana Sert yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu